Związkowy Festyn Rodzinny ZZG w Polsce LW ,,Bogdanka” S.A. pod hasłem ,,Bezpieczne wakacje z ZZG”

26 czerwca, ponad 1000 osób odwiedziło OSW Rogóźno, ośrodek, należący do naszego Związku. Od godziny 13.00 do 20.00 trwała nieprzerwana zabawa dzieci i dorosłych. Przewodnim przesłaniem, już drugi raz z kolei, było wykształcenie odpowiednich zachowań, aby rozpoczynające się wakacje były maksymalnie bezpieczne.

 

Pomocy merytorycznych udzielali uczestnikom policjanci, strażacy i pracownicy służby zdrowia. Wśród pokazów było ratownictwo wodne( ratowanie tonącego), pogadanka policjantów, pokaz ratownictwa drogowego z rozcinaniem pojazdu oraz nauka udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w razie wypadków.

 

Zabawy z dziećmi ,w międzyczasie, prowadzili niezaprzeczalni profesjonaliści. Milusińskim rozdano wiele nagród oraz materiałów odblaskowych. Dodatkowymi atrakcjami festynu był występ zespołu Energi Girls i narodziny Pana Węgielka – nowego członka ZZG, który od teraz będzie towarzyszył w życiu naszego Związku. Wspaniała pogoda i pełny catering dopełniły tylko przyczyn do samych dobrych ocen naszego Festynu.

 

Za pomoc serdecznie dziękujemy Komendom Powiatowym Policji i Państwowej Straży Pożarnej w Łęcznej oraz Szpitalowi Powiatowemu w Łęcznej i Centrum Kultury w Łęcznej oraz sponsorom.

 

Dziękujemy za wspólną zabawę oraz zapraszamy do odwiedzania OSW Rogóźno, korzystania z bazy noclegowej i sprzętu pływającego zarówno w czasie wakacji jak i po ich zakończeniu. Do zobaczenia!

 

Zapraszamy do galerii po więcej zdjęć.

 

Zarząd ZZG