XXV Jubileuszowy Złaz Górski Górników

news84

Już po raz XXV – 50 osobowa grupa pracowników LW „Bogdanka” SA uczestniczyła w Złazie Górskim Górników organizowanym przez radę Krajową ZZG. Wyjazd z Łęcznej 30.08.2017r o godz. 1500. Podróż minęła w miłej przyjemnej atmosferze. Przyjazd do hotelu o północy, szybka kolacja i spać.

 

Czwartek – po śniadaniu wraz z przewodnikiem wyjście w góry. Pogoda przepiękna, atmosfera w grupie fantastyczna. Zaliczyliśmy „Klimczok”. Powrót do hotelu po godz. 1600. Według naszego przewodnika w nogach powyżej 15km. Czas wolny ( basen, SPA). Kolacja przy muzyce do późnych godzin nocnych.

 

Piątek – po śniadaniu integracja przy hotelu. Firma CENTAURUS zorganizowała nam czas grą w piłkarzyki .  Zostaliśmy podzieleni  na 4 drużyny, które rywalizowały pomiędzy sobą. Zabawa przednia, ubaw że hej. Wieczorem zielony kulig z kolegami i koleżankami z Wieliczki. Po kuligu wspólna zabawa grillowa.  Wieczorem nasi koledzy z Wieliczki i Bogdanki stworzyli wspólną kapelę, która przygrywała do późnych godzin nocnych.

 

Sobota – pada deszcz, po śniadaniu wyjazd w góry ( nie ma zmiłuj). Autokarem wyjazd na Równicę. Podczas deszczu przez las grupa z Bogdanki w wyśmienitych humorach dobija do mety złazu w amfiteatrze w Brennej. Zostaliśmy powitani przez grupy złazowiczów gromkimi brawami. Podczas pikniku trwały zabawy i konkursy pod czujnym okiem organizatorów. Nasze drużyny żeńska i męska brała udział w konkursie przeciągania liny. Podczas emocjonalnej walki przegrały w ćwierćfinałach  ( gratulujemy walki i zacięcia) z późniejszymi zwycięzcami. Przy bigosie, kiełbasce i piwie zabawa trwała  do wieczora. Do tańca przygrywał zespół „Univwerse”.

 

W jubileuszowym Złazie Górskim Górników udział wzięło ok. 1000 osób.

 

O godz. 2000 uroczyste pożegnalna kolacja, przy smakowitej strawie zabawa do godzin rannych.

 

Niedziela- po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd do Łęcznej. Brenna płacze ( pada deszcz) żegnając się z naszą grupą. Miło słuchać pochwał na temat naszej grupy. Dziękuję wszystkim złazowiczom za udział w konkursach, grach oraz zabawach.  Za godne reprezentowanie naszego zakładu, Związku Zawodowego Górników oraz całej Lubelszczyzny składam w imieniu Zarządu ZZG szczere podziękowania. Tak jak „Bogdanka” potrafi się bawić żadna grupa im nie dorówna ( takie były komentarze).

 

Zapraszam za rok – XXVI Złaz Górski Górników.

 

Złazowicz – Zdzisław Cichosz

 

Zapraszamy do galerii.