V Bal Charytatywny

news64Już po raz V Związek Zawodowy Górników w Polsce LW „Bogdanka” S.A. był organizatorem Balu Charytatywnego. Który odbył się 14.02.2015r w Hotelu Secession w Łęcznej. Po godz. 1900 przybyli pierwsi goście witani przez organizatorów.
Sala wypełniona do ostatniego miejsca. Jak w poprzednich latach do tańca przygrywał zespół ROYAL. Podczas tegorocznego balu zostały uhonorowane „Złotym Sercem” osoby, które przeznaczyły do licytacji swoje cenne przedmioty oraz pomagały przy organizacji balów.

Osoby wyróżnione to:
1. Pani Agnieszka Borek
2. Pan Artur Kapelko
3. Pan Paweł Kowalczyk
4. Pan Janusz Choroś

Po wręczeniu wyróżnień Jubileuszowym tortem oraz lampce szampana, rozpoczął się V Bal Charytatywny. Podczas balu odbyła się zbiórka pieniędzy do puszki oraz licytowane były różne przedmioty m.in. Koszulki sportowców, obrazy, figurki z węgla i soli, lampki benzynowe oraz wiele innych cennych przedmiotów.
Przy wspaniałej muzyce oraz bogato zastawionych stołach goście bawili się do białego rana.
Gorące podziękowania składamy wszystkim którzy ofiarowali swoje cenne przedmioty do licytacji. Nie sposób wymienić licznych ofiarodawców- wszystkim składamy gorące podziękowania.
Tegoroczna zbiórka przeznaczona będzie na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla chorych dzieci: Weroniki, Amelii, Adasia oraz Dominika.
Najwyższą cenę podczas licytacji uzyskała szabla podarowana przez radę Krajową ZZG w Polsce, która została wylicytowana za 1000zł. Na V Balu Charytatywnym zebrano kwotę 20.010,00 zł ( dwadzieścia tysięcy dziesięć złotych).
Motto które obowiązuje od pierwszego balu „Człowiek jest tyle wart ile potrafi dać drugiemu człowiekowi” kolejny raz się sprawdziło.
Dziękujemy wszystkim za piękną postawę oraz otwarte serce na potrzeby innych.
Dzięki wszystkim ofiarodawcom oraz darczyńcom będziemy w stanie chociaż w części ulżyć dzieciom i ich rodzicom w codziennym życiu.
Zapraszamy na VI Bal Charytatywny w 2016 roku.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy w naszej Galerii.

Przewodniczący ZZG – Zdzisław Cichosz