Spotkanie młodych związkowców

news129 września 2012r w Hotelu Secession w Łęcznej 35 nowych członków Związku Zawodowego Górników uroczyście odebrało legitymacje związkowe, które wręczył przewodniczący Związku Bogusław Szmuc w obecności przedstawicieli Rady krajowej. Obecni byli również członkowie zarządu związku oraz przewodnicząca Komisji Rewizyjnej.
Nowi związkowcy mogli porozmawiać przy golonce i piwie na temat zakładu pracy , funkcjonowania związków zawodowych oraz szczegółów pomocy jakiej udziela swoim członkom ZZG.
W szeregi naszego związku wstąpiło w tym roku ponad 200 osób, dzięki temu liczy on ok. 1300 osób i jest najliczniejszym związkiem działającym w kopalni. Nowi członkowie otrzymali w prezencie drobne gadżety. Mogli w luźnej atmosferze porozmawiać z koleżankami i kolegami z innych oddziałów. Przedstawiciele Rady Krajowej w osobach: Marek Gaik, Bożena i Katarzyna Gawryluk dzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat historii ZZG w Polsce oraz spraw bieżących.
Przewodniczący Bogusław Szmuc oraz wiceprzewodniczący Zdzisław Cichosz omówili sprawy bieżące na naszej kopalni, jej przyszłość oraz działania związku. Młodzi związkowcy przedstawili jak wyobrażają sobie współpracę oraz działalność związku.
Przy gitarze i śpiewie spotkanie trwało do późnych godzin wieczornych.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w Galerii.

Zarząd ZZG