Rozpoczęliśmy obchody tegorocznej Barbórki.

Zwyczajem, który trwa już od wielu lat, Związek Zawodowy Górników  w Polsce LW ,,Bogdanka” S.A. Biesiadą Piwną rozpoczyna cykl imprez, towarzyszących obchodom Barbórki 2019.

16 listopada w Zajeździe ,,Drob” przy kuflu piwa  wspólnie bawiło się ponad 600 osób. Autorskie teksty do znanych przebojów poruszały wiele tematów, którymi żyła nasza kopalnia w mijającym roku. Zdaniem biesiadników, niektóre z piosenek mają szansę stać się przebojami najbliższego czasu. Jak co roku świetną, profesjonalną obsługę muzyczną imprezy zapewnił nam zespół ,,Solid Band”, który po zakończeniu programu grał do tańca w oczekiwaniu na odjazdy autobusów.

Zarząd ZZG zwrócił uwagę na wzorowe zachowanie się uczestników Biesiady za co chcemy serdecznie wszystkim podziękować. Chociaż wiadomo, że przy tak dużej imprezie trudno jest zadowolić wszystkich, jak do tej pory słyszymy tylko dobre opinie na temat organizacji i repertuaru. Takie głosy utwierdzają nas w przekonaniu, że taka forma świętowania Barbórki jest z roku na rok coraz bardziej świadomie przyjmowana i niezbędnie potrzebna. Dziękujemy z wspólną zabawę. Do zobaczenia na XXIV Związkowej Biesiadzie Piwnej w 2020 roku.

Zapraszamy do galerii.