III Halowy Turniej Piłki Nożnej

news45W ramach obchodów Barbórki w dniu 9.12.2012r odbył się III Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar prezesa LW ”Bogdanka” S.A.. W Turnieju udział wzięło 10 drużyn.
5. Związek zawodowy KADRA LW „Bogdanka” SA
W finale drużyna ZZG LW „Bogdanka” SA przegrała 1:4 z drużyną ZZG KWK Knurów. Trzecie miejsce zajęła drużyna Śląskiej Ligi Górniczej, pokonując w rzutach karnych drużynę Oldbojów Górnika Łęczna 3:2, w normalnym czasie był remis 2:2. Najlepszym zawodnikiem został Piotr Wójcik zawodnik Związku Zawodowego Górników LW ”Bogdanka” SA
Puchary wręczył Prezes Zarządu LW „Bogdanka” Zbigniew Stopa.
Podczas Turnieju zbierane były paczki w ramach „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”. Paczki zbierali pracownicy Powiatowego centrum Pomocy rodzinie.
Związek Zawodowy Górników przekazał paczki żywnościowe dla potrzebujących pomocy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w Galerii.

Dziękujemy zawodnikom za kulturalną grę oraz godne reprezentowanie Związku Zawodowego Górników LW „Bogdanka” SA