II Bal charytatywny

news32Po raz II Związek Zawodowy Górników Lubelski Węgiel „Bogdanka” był organizatorem Balu Charytatywnego , który odbył się dnia 18.02.2012r w hotelu Secession w Łęcznej.
W tegorocznym balu udział wzięły 162 osoby. Przy wspaniałej muzyce, wykwintnym menu uczestnicy bawili się do białego rana. Celem balu była zbiórka pieniędzy dla dwójki chorych dzieci z porażeniem mózgowym.
Dla 20-letniego Kamila dofinansowanie przy zakupie wózka inwalidzkiego.
Dla 8-letniej Korneli zakup specjalnej wanny z hydromasażem.
Podczas zabawy zbierane były pieniądze do puszki oraz aukcja przekazanych rzeczy. Wśród licytowanych przedmiotów były: obrazy malowane na drzewie, lampka górnicza, figurka Św.Barbary, koszulka byłego piłkarza GKS Łęczna, piłka z podpisami piłkarzy GKS Bogdanka, ozdobne kufle, grafiki ,wiązanki kwiatów oraz 2 karnety na weekend w hotelu Secession.
Najdrożej została wylicytowana lampka górnicza za 400zł, obraz Matki Boskiej oraz figurka Św. Barbary po 380zł. Podczas zbiórki oraz aukcji zebrano łącznie kwotę 5865zł.
Pragnę podziękować wszystkim którzy ofiarowali różne przedmioty na aukcję. Kolegom plastykom-L.Rzędzian, J. Choroś, T. Piotrowski za ofiarowanie obrazów malowanych na drewnie i grafiki.
Prezesowi GKS Bogdanka Arturowi Kapelko za koszulkę, piłkę oraz kalendarz. Pawłowi Kowalczykowi za ufundowanie 2 weekendów w Hotelu Secession., Pani Katarzynie Borek za przepiękne wiązanki kwiatów.
Dzięki hojności i szczodrości wszystkich uczestników balu będzie możliwa pomoc dla tych dzieci. Kolejny raz się potwierdziło, że ludzie maja otwarte serca i potrafią pomagać innym.
„Jesteśmy tyle warci na ile potrafimy pomagać innym”.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z balu w Galerii.

Z górniczym „Szczęść Boże”
Dziękuję Zdzisław Cichosz