Festyn „Lato w Rogóźnie” 2012

news38W dniu 24.06.2012 nad Jeziorem Rogóźno po raz kolejny odbył się Festyn Rodzinny „Lato w Rogóźnie” dla pracowników naszej kopalni. Organizatorem festynu był Związek Zawodowy Górników w Polsce Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A. W imprezie uczestniczyła rekordowa liczba osób. Festyn rozpoczął się o godz. 13:00, pogoda nam sprzyjała więc wszyscy się dobrze bawili.
Dla dzieci i dorosłych były przygotowane liczne atrakcje m.in. triki piłkarskie+nauka, pokaz sztuk walki z konkursami, pokaz Zumby, występ kabaretu „SŁUCHAJCIE”, zespół muzyczny „NightLight”, gwiazdą wieczoru był zespół „MILANO”. Uczestnicy brali udział w licznych grach i konkursach.
Podczas Festynu prowadzona była zbiórka z przeznaczeniem na wakacje dla dzieci niepełnosprawnych z ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego z Łęcznej .
Przy organizacji festynu udzieliły nam pomocy następujące Firmy: Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A., Korporacja Gwarecka S.A., Warbo SA, PZU S.A. i Spółka PAG. Podziękowania należą się również wszystkim organizatorom którzy bezinteresownie pracowali podczas festynu, a byli to głównie członkowie zarządu ZZG z rodzinami, oraz wielu innym osobom.
A teraz nasz festyn w obiektywie.
Związek Zawodowy Górników
B. Sz.