VI Bal Charytatywny 2016

news68Już po raz szósty Związek zawodowy Górników LW „Bogdanka” S.A. był organizatorem „Balu Charytatywnego”, który odbył się w dniu 6.02.2016r w Hotelu Secession w Łęcznej.

Pierwsi goście przybyli już po godz. 19.00 witani przez organizatorów tegorocznego balu. Do tańca przygrywał zespół „Vertico”.
Przy suto zastawionych stołach zabawa rozpoczęła się po godz. 20.00 . Podczas balu odbyła się zbiórka pieniędzy do puszki oraz licytowane były różne przedmioty m.in. obrazy, figurki z węgla i soli oraz koszulki sportowców, kufle, lampki benzynowe oraz dużo innych bardzo cennych przedmiotów.
Przy dobrej muzyce oraz wykwintnych potrawach (odbył się pokaz kuchni molekularnej) zabawa trwała do białego rana (ostatni goście wyszli ok. godz. 6.00).

Gorące podziękowania składamy wszystkim którzy ofiarowali swoje cenne przedmioty do licytacji. Dziękujemy tym kolegom związkowcom, którzy zwrócili do ponownej licytacji przedmioty wylicytowane na poprzednich balach. Nie sposób wymienić wszystkich ofiarodawców – wszystkim składam gorące podziękowania. Tegoroczna zbiórka przeznaczona będzie na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla chorych dzieci – Mateusza, Jakuba, Klaudii, Tymoteusza oraz Zuzanny. Najwyższą cenę podczas licytacji uzyskała koszulka Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej z podpisami całej drużyny – została zlicytowana za kwotę 2200 zł. Na VI Balu Charytatywnym zebrano kwotę 18 440zł. Motto które obowiązuje od pierwszego balu „Człowiek jest tyle wart ile potrafi dać drugiemu Człowiekowi” – kolejny raz się sprawdziło.

Wszystkim uczestnikom balu dziękujemy za piękną postawę oraz otwarte serca na potrzeby chorych i potrzebujących dzieci.
Dziękujemy wszystkim darczyńcom oraz ofiarodawcom. Będziemy w stanie chociaż w części ulżyć dzieciom i ich rodzicom w codziennym zmaganiem z przeciwnościami losu.

Zapraszamy na VII Bal Charytatywny w 2017 roku.

Bal w obiektywie.