Związek Zawodowy Górników w Polsce LW "Bogdanka" S.A. | Zawody strzeleckie 2017
3685
post-template-default,single,single-post,postid-3685,single-format-standard,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

Zawody strzeleckie 2017

news86W dniu 16.09.2017r w Wólce Cycowskiej gm. Cyców przy „przepięknej pogodzie” (padał deszcz) odbył się organizowany przez ZT NSZZ Policjantów w Łęcznej oraz Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A. Turniej Strzelecki o Puchar Prezesa LW „Bogdanka” S.A. oraz Turniej Strzelecki Klasyfikacja Indywidualna w Kategorii Mężczyzn i Kobiet z Broni Sportowej o Puchar Przewodniczącego ZT NSZZ Policjantów KPP w Łęcznej.
Nagrody ufundowane były przez Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A. oraz ZT NSZZ KPP w Łęcznej. Pojedynek strzelecki odbył się z odległości 50m z broni sportowej typu-kbks kaliber 5,6mm.
Jest to też okazja do spotkania się w gronie różnych grup zawodowych, gdzie można miło spędzić czas i wyrazić swoje opinie. W zawodach biorą udział m.in. samorządowcy, leśnicy, służby zdrowia, pracodawcy, związki zawodowe, policja i wiele innych. To wszystko przy znakomitych potrawach które przygotował hotel Secession. Związek Zawodowy Górników w Polsce LW „Bogdanka” S.A. zajął IV miejsce mając tyle samo punktów jak drużyna III ( liczy się większa liczba dziesiątek). Również nasze panie dzielnie walczyły Kol. Edyta Kuźmicz-Cygan zdobyła miano największego pudlarza i okazały puchar. Największy sukces odniósł kol. Jacek Błaszczak który zdobył I miejsce indywidualnie (open). Niektórzy mówią ,że to dlatego że go dopingowała żona która również brała udział w zawodach w drużynie kobiet.
Nieskromnie powiemy, że nasza drużyna kobiet była ozdobą zawodów.
Drużyna kobiet startowały w następującym składzie:
1/ Beata Banach, Edyta Kuźmicz-Cygan, Lidia Błaszczak, Agnieszka Ławniczak, Maja Toporowicz
Drużyna mężczyzn:
1/ Bogusław Szmuc, Jacek Błaszczak, Sławomir Mitrus, Paweł Goral, Arkadiusz Reszko.
Wszystkim dziękujemy i gratulujemy.
Bogusław Szmuc

Zawody w obiektywie.